Mia Forbes

23. prosince 2016 v 13:42 |  Registrace pacienta/klienta

- VZTAHY

RIKI TSUBAME - Setkala jsem se s ním, když stál u hlavní brány Ormenu. Na první pohled mě okamžitě zaujal. Doufala jsem, že se do něho zamiluji ale utekl z pokoje, když nás vyrušila má spolubydlící.
SEBASTIEN FLETCHER- osobní malíř ;* Děkuji mu za pomoc s chytáním Shadowa. Naše první setkání bylo, když mi utekl pes a mě se rrozletěly na stranu, všechny mé výkresy. Naučila jsem ho kreslit. Doufala jsem, že budeme kamarádi ale on si myslí, že jsem tu kvůli pedofílii. Což mě rozesmálo.
BONNIE REDNES - Vedoucí lékař skupiny Beta, na první pohled byla sympatická, teď mi příjde jako starostlivá maminka. Jsem ráda, že můžu patřit k její skupině. Doufala jsem, že si spolu více popovídáme.
JULIEN nebo-li Xavierre.
Je sám o sobě exemplář. Nikde jinde jsem takového fešáka neobjevila. Geltleman na první pohled. Chce mě svést ale snažím se mu ubránit. Má výborně vypracované tělo, což se mi líbí. Zachránil mě. Najednou z ničeho nic se to zvrtlo a já jej přivázala ke křeslu a stolu
Xavierre
Doufám, že ze mě nedělá hlupáka. Tak též je galantní a to já mám ráda. Také mi přinesl červenou růži. Kvůli mě se poranil.
+
+

Mia Forbes

☆Pohlaví:☆
  • Žena
☆Věk a číslo pokoje:☆
  • Věk 20
  • číslo pokoje 2.
Spolubydlící
  • Nawala
★Důvod ubytování:★
  • Talentovaná zpěvačka a malířka trpící paranoidní poruchou osobnosti. Vidí věci, které vidět sama nechce a neustále se objevují. Vidí je jen ona sama a proto jí nikdo nevěří. Je bezmocná a kvůli toho se chce zabít. Bezmocně se jako záchranu snaží najít vztah, který jí ovšem nejde nalézt. Z toho důvodu jí v hlavě prolétají divné myšlenky a nápady jak by se mohla zabít. Tajemná černá postava jí nahání strach a snaží se docílit dané sebevraždy…
★Povaha: ★
  • Neukázněná a velmi ale velmi zlobivá holčička. Má ráda přítomnost mužů a nebo jiné osoby. Chtěla by docílit vraždy aby se jí ulevilo. Nervózní a nevnímající osoba. Dominantní osobnost. Ráda se směje. je velice nejistá a cítí se být svůdná.
★Záliby: ★
  • Chov zvířat, příroda, hráni na klavír a kytaru + malování
♥Mazlíček:♥
- Vyšlechtěný vlk - Husky.
- Pes - Shadow
- Spolehlivý ochranář a společník
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama