Matthew Ackerman

19. prosince 2016 v 16:15 |  Registrace pacienta/klienta
Jméno: Matthew Ackerman
Pohlaví:
Muž
Věk:
Čerstvě 17.
Číslo pokoje:
  • //-
Důvod ubytování:
Důvod? Psychické problémy. Když byl malí rodina si z něj udělala "loutku". Mlátili ho, zneužívali. Bydlel ve sklepe na psí madračce. Také má aichmofibii, což znamená že se bojí ostrých předmětů. Dále se bojí uzavřených prostorů, ticha. Trpí samomluvou a výpadky paměti. To však jen ve vyjímečných případech.
Povaha:
Je uzavřený. Moc nemluví a to má radši společnost než samotu. Samotu mu nedělá dobře. Rád si ale čte knížky. Vždy u sebe má minimálně 1 knížku. Jak už jsem předtím psal, drží se v okolí lidí, zvířat. Vlastně čehokoliv co je živé a vydává zvuky. Pokud mu v hlavě "přeskočí" začne se krčit někde v rohu a začne si mluvit sám pro sebe a začne se chvět. Ostrých předmětů se bojí od doby co ho jeho otec pobodal a Matt musel jen do nemocnice. Stísněných prostorů se zase bojí proto že by zavřený hodně v malém prostoru, a to ve sklepě. Přichází sem do léčebny za tím že se dokáže vyléčit ze svého strachu.
Obrázek/Popis:


Má tmavší plet. Světle modré oči a tmavě černé vlasy. Na sobě většinou nosí zase vše černé. Většinou tílka nebo trika s nápisy. Má rád černou a bílou barvu. Tak proč by jí nemohl nosit?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama