Klíčoví pracovníci a skupiny

23. prosince 2016 v 10:49 |  Klíčoví pracovníci a skupiny
Od 7.6. je zavedeno nové pravidlo ohledně tohoto. Již není možné se rozhodovat, ke komu nový klient přibyde. Klíčový pracovník mu bude přidělen na základě údajů z registrace. Pokud by však měl klient ke svému pracovníkovi odpor, je možné jej změnit, ale to pouze jednou.

Definice:
Klíč je velice důležitá věc, od něhož se odvinulo i toto slovo. Klíčový pracovník je ten důležitý, ten hlavní. Každý klient má svého.

Úloha klíčového pracovníka:
Vede složky svých klientů a pořádá s nimi sezení. V případě, že jeho klient má sezení s jiným doktorem, dotyčný doktor musí povědět všechny informace klíčovému pracovníkovi. Dále by měl každý klíčový pracovník svolávat schůze, nebo hromadné terapie své skupiny.

Zápisky:
Každý klíčový pracovník kromě svého pečlivě střeženého deníku/zápisníku má na svém stole otevřený malý bloček, do kterého píšou údaje o jeho klientech i jiní zaměstnanci. Již zmiňovaný skupinový deník by měl každý klíčový lékař aktualizovat nejméně jednou denně (NonRPG: každý týden), pravidelně. Má do něj přístup jen on a ředitel, případně pověřený zástupce ředitele. Každý klient má právo nahlédnout na své zápisky.Rozdělení:

Ellen Smith & Lucas Bould:
Dexter Aidan Hawkins
Candyce Martell
Nick Lucas Collins
Roxen Akemi Domori
Amelia Criest
Jake Fürst
Holly Owen
Mia Forbes

Angus MacGyver & Markus Bould:
Joe Walker
Jane Holmes
Neomi Fox
Franz Majer
Regina Chain
Matthew Ackerman
Patrick Limber
Sarah Moore

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama