Jane Holmes

19. prosince 2016 v 16:22 |  Registrace pacienta/klienta
Jméno:
Jane Holmes
Pohlaví:
Žena
Věk:
18 let
Číslo pokoje:
2
Důvod ubytování:
Rodiče jí zemřeli jak byla malá. Máma zemřela při porodu a táta spáchal sebevraždu kvůli její mámě nemohl bez ní být. Pár dní poté si Jane a jejího bratra Alexandra adoptovali. Jak bylo Jane 10 let Alexandr zemřel. Jane od svých 11 let přestala komunikovat s lidmi a začala vidět duchy a komunikovat s nimi, začala mít záchvaty, ráno se probouzí s modřinami. Jeden den začala mluvit s Alexem. Od té doby mluví jen s Alexem. Jednou večer Jane něco provedla a adoptivní rodiče ji zbili a vynadali ji , a ráno se probudili s modřinami a škrábanci. Jane u snídaně řekla že Alex jí nikdy neopustí. Furt má záchvaty, mluví a vidí duchy, moc nekomunikuje s lidmi.
Povaha:
Na první pohled nejde vůbec poznat že je nemocná. Je trochu samotářka ale dokáže se i s někým spřátelit, moc nemluví od smrti svého bratra. Je citlivá. .Má ráda když jsou všichni přátelští. Nesnáší když se nad ní někdo povyšuje a je na ní zlí. Kvůli toho dokáže být výbušná.
Mazlíček:
Nemá mazlíčka
Zkušenost:
0
Obrázek/Popis:
Jane měří 160 cm a váží 48 kg. Má výrazně modré oči a kaštanově hnědé vlasy. Má jemné rysy ve tváři. Tvář zdobí světle růžové rty a malí nos . Ráda nosí světlé i tmavé oblčení.
http://www.imagehosting.cz/?…
http://www.imagehosting.cz/?…

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama