Holly Owen

19. prosince 2016 v 16:23 |  Registrace pacienta/klienta
Jméno:
Holly Palmer Owen
Pohlaví:
žena
Věk:
15 let
Pokoj:
7
Důvod ubytování:
Holly má vcelku složitý život. Dost si jej pokazila pouhou stupňující se žárlivostí, touze po něčím zájmu a být výrazná, upozorňovat na sebe. Začala tak, že na sebe upozorňovala nemravnými poznámkami a činy ve škole a tím se dostala do šikany - jen kvůli odlišnému, pro většinu kluků, kteří s ní sdílí třídu nepochopitelnému chování.
Tato zkušenost s psychickým obtěžováním v ní vyvolal deprese a touhu začít se sebepoškozováním. To také udělala již na druhý den a tím nejhorším možným způsobem, drogami. Ty však po týdnu vyměnila za žiletku. Začala se brutálně řezat a to nejen na zápěstí. Na drogy zapomněla. Když se na její problém ve škole přišlo, vše se jen zhoršilo.
Třída ji odvrhla úplně a kluci jí začali ubližovat i fyzicky. Třídní učitelka ji našla psychiatričku přesto, že ona potřebovala spíše psycholožku. Ona jí však nedůvěřovala, bála se jí a tak se s ní odmítala bavit. Začala si vymýšlet imaginární kamarády, kteří byli vlastně její další osobnosti. Tak se z ní stala schizofrenička.
Stela - jedná z jejích osobností do ní neustále hustila, že musí zhubnout. Tím pádem z ní zanedlouho k tomu všemu byla anorektička. Matka Holly si všímala změn na své dceři, které zahrnovaly nejen více šrámů a jizev po žiletce, které měla více méně psem na celém těle. Sledovala u ní i hubnutí na kost a mluvení sama ze sebou. Její matka teda přikývla na doporučení psychiatričky a nechala ji umístit sem na Ormen.
Proto již Holly nevěří nejen doktorům, psychologům a psychiatrů, ale i vlastní matce. Původně byla blondýnka, ale aby se cítila jako blázen mezi blázny si obarvila vlasy na svou oblíbenou barvu - zelenou.
Ze strachu z často také vidí věci, které nejsou skutečné, takže trpí iluzemi, halucinacemi a bývá i paranoidní.
Povaha:
Má ráda svou sestru, kterou tu zavřeli s ní. Vždy by ji chránila. Má ráda psy, sychravé počasí. Chutnají ji špagety, zelí, špenát a hranolky, hlavně když má k nim kofolu. Ráda má také kávu, mirindu a vineu.
Je to naprosto běžná holka, co se ráda baví. Má jen trochu klučičí povahu. Nezajímá ji vzhled, miluje hudbu a téměř pořád by měla na uších sluchátka. Miluje focení selfíček, zkrátka běžná puberťačka. Teda pokud nepřevezme řízení některá z jejich vedlejších osobností. Její psychika ji však trápí a nechce si přiznat, že si za ní může sama. Věří v Boha a tvrdí, že od sebevraždy ji dělí pouze úcta k Němu.
  • Timothy - Flegmatický, nevěřící, se smyslem pro humor, někdy apatický.
  • Stela - Arogantní, vznětlivá, marnivá, zamyšlená, nepřátelská, hádavá, sebestředná.
  • Mikky - ustrašený, tichý, bojácný, stydlivý.
Mazlíček:
- - -
Zkušenost:
0
Vzhled:
Dívka vysoká asi 160cm, při příjezdu váží 38kg. Modré, zářivé oči, ve rtu často nosí falešný piercing. Má dlouhé zelené vlasy, které ji sahají skoro po zadek. Nejčastěji nosí modrou halenku a šedou "chill" čepici.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama