Andromeda Strawberry Mitcherin

18. prosince 2016 v 19:19 |  Registrace zaměstnance
Jméno:
Andromeda: Strawberry Mitcherin
[Andromeda Stroubery Mičerin]
Věk:
33
Pohlaví:
Žena.
Povolání:
Vystudovala psychoterapeu­tického a právního bakaláře, nyní dálkově dodělává tento obor. Zde však bude pouze inspektorka.
Zaměření:
Sociální patologie a problematika, inspekce v zaměstnání a supervize.
Co má ráda:
Čokoládu, ticho, víno, muže, spánek a knihy a divadlo.
Co nesnáší:
Lži, aroganci, hrubé chování, houby, kofolu, davy lidí, hlučné koncerty a jiné společenské akce mimo divadla.
Povaha:
Klidná a něžná, na první pohled velice křehká mladá dáma s nevinným pohledem, který může zkamenit, se může zdát, že si o každém myslí své. Tak to také v skutečnosti je. První dojem pro ni znamená hodně, přesto však své dojmy většinou nedává najevo. Většinou se jen tiše usmívá, málokdy promluví. Většinu si nechává pro sebe.
Lidem v nesnázích velice ráda pomůže, protože je velice citlivá a o to více empatická. Také je velmi pečlivá a opatrná. S nadřízených má celkem respekt, raději před nimi ustoupí. Nemá ráda spory, ale umí si při nich dupnout, když jde opravdu do tuhého.
Obrázek:


Face claim: Monica Bellucci
Křehká, jemná, štíhlá a drobnější dáma s dlouhými černými vlasy a hnědýma očima. Má tmavší pleť, která je naprosto bez chyby a leskne se. Vypadá velice půvabně, nejednou se jí povedlo svést někoho při prvním setkání, přesto je ale současně sama. Většinou chodí v podpadcích a fialových šatech, s vlasy zachycenými v gumičce.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama