Amelia C. Criest

19. prosince 2016 v 16:03 |  Registrace pacienta/klienta
Jméno:
Amelia Caroline Criest
Pohlaví:
Žena (dívka)
Věk:
14 let
Číslo pokoje:
Jakýkoli, ale chtěla bych některý, kde bych byla sama, pokud možno
Důvod ubytování:
Amy byla vždycky milá holka, už od miminka. Vždycky všem pomáhala a starala se o malou sestřičku Ashley. nA pak se to stalo. V 10 letech jí umřela maminka, tatínek začal pít a ona se musela o svou sestřičku starat sama. Otec je mlátil, když byl opilý a v jejích 13 letech také zemřel. Amy se i s Ashley přestěhovala k Marianne, majitelce zdejší stáje která pro ni byla jedinou útěchou. Měli dva kocoury a kočku, jezevčíka a spoustu koní, Amy i Ashley dostaly svého vlastního. Amyin skvělý parkurový skokan Zanzibar si ale po čase zlomil nohu, po tom, co na něm nezodpovědně a bez dovolení jela cizí dívka. A nakonec Zanzibara unesli. To už my nevydržela, začala trpět depresemi a několikrát se pokusila o sebevraždu. Tak se dostala až sem.
Povaha:
Kdysi přátelská, obětavá, milá a šikovná, teď arogantní, náladová, agresivní, zuřivá a smutná. Pořád ale v hloubi duše miluje vše, co jí zůstalo a nenávidí ormen. Nechápe, jak se sem dostala.
Obrázek/Popis:
Obrázek jsem nesehnala…
Takže, Amelia je dívka s dlouhými zvlněnými vlasy skoro a do pasu. Měří cca 167 cm a váží cca 50 kg. Poslední dobou ale hodně hubne. Její vlasy jsou světle hnědé a má modré oči. Ne matné, ale takové ty výrazné. Miluje modrou, zelenou ale nejvíc tyrkysovou barvu a podle toho nosí i oblečení. Jew štíhlá, ale zase ne moc hubená. Má plné červené rty, ale nemyslí si, že je hezká. Její obličej je kulatého tvaru a většinou se usmívá, nemračí se. Má vždycky pěkně upravené nehty, když jsou nalajované tak tyrkysově. Mezi její oblíbené oblečení patří rajtky, modré pólo tričko, bílé nebo vínové dlouhé šaty a to je asi tak všechno. Většinou ji uvidíme v jezdeckých botách - pérkách - i když tady bude používat spíš tenisky… Ale celkově je její nejoblíbenější oblečení to jezdecké.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama